Vårt team 

Vårt team finns utspritt i hela Sverige, från Skåne i söder till Östersund i norr. Denna sidan är till för att du skall få ett ansikte på oss, samt hitta de kontaktuppgifter du behöver. Tveka inte att kontakta oss om du har frågor, eller är intresserad av rådgivning eller liknande. 

Rådgivare

Martina Schmidt Detlefsen

+46 (0)70-313 26 38

 Tina@jobrink.se

Område: Skåne, Halland, Smålnd, Västergötland

Erik Wiklund

+46 (0)70-313 23 84

Erik@jobrink.se

Område: Uppland, Södra Norrland, Västmanland, Dalarna, Värmland, Åland

Lennart Karlsson

+46 (0)70-313 28 69

Lennart@jobrink.se

Område: Norrland, Finland (Österbotten), Norge

Albin Kornbeck

+46 (0)70-313 24 65

Albin@jobrink.se

Område: Öland, Småland, Skåne

Therese Lindberg

+46 (0)70-313 26 55

ThereseL@jobrink.se

Område: Västra Götaland, Småland, Dalsland, Norge

Linnea Hjortbrandt

+46 (0)70-313 14 76

Linnea@jobrink.se

Område: Östergötland, Småland, Sörmland

Kristin Karlander

+46 (0)70-313 24 35

Kristin@jobrink.se

Område: Gotland

Emme Lindström

+46 (0)70-313 24 35

Emme@jobrink.se

Mammaledig

 

Administration & Försäljning

Jan-Ove Brink

+46 (0)70-313 28 88

Jan-Ove@jobrink.se

VD 

Carina Brink

+46 (0)73-070 92 28

Carina@jobrink.se

Ekonomi

Anna Karlsson

+46 (0)70-313 87 63

Anna@jobrink.se

Administration 

Owe Johansson

+46 (0)72-510 65 00

Owe@jobrink.se

Säljare 

Therese Ivarsson

+46 (0)70-313 21 08

Therese@jobrink.se

Säljare / Marketing 

Finland

Juha Altalo

+358 400 265 637

Juha@jobrink.se

Säljare & Rådgivare

Jan-Olof Johnsson

+358 503 865 921

Jan-olof.johnsson@proagria.fi

Inhyrd rådgivare

Per Sandbacka

+358 50 3477 853

Per@jobrink.se

Säljare