Kontakta oss

Jan-Ove Brink | VD

Mobil: +46 (0)70-313 28 88

jan-ove@jobrink.se

Erik Wiklund | Rådgivare

Mobil: +46 (0)70-313 23 84

erik@jobrink.se

Albin Kornbeck | Rådgivare

Mobil: +46 (0)70-313 24 65

albin@jobrink.se

Anna Karlsson | Administration

Mobil: +46 (0)70-313 87 63

anna@jobrink.se

Martina Schmidt Detlefsen | Rådgivare

Mobil: +46 (0)70-313 26 38

tina@jobrink.se

Linnea Hjortbrandt | Rådgivare

Mobil: +46 (0)70-313 14 76

linnea@jobrink.se

Therese Ivarsson | Marknadskoordinator

Mobil: +46 (0)70-313 21 08

therese@jobrink.se

Lennart Karlsson | Rådgivare

Mobil: +46 (0)70-313 28 69

lennart@jobrink.se

Therese Lindberg | Rådgivare

Mobil: +46 (0)70-313 26 55

theresel@jobrink.se

Owe Johansson | Säljare

Mobil: +46 (0)72-510 65 00

owe@jobrink.se

Kristin Karlander | Rådgivare

Mobil: +46 (0)70-313 24 35

kristin@jobrink.se

Marie Kolm | Rådgivare

Mobil: +46 (0)70-313 20 42

marie@jobrink.se

Kontaktformulär

Markera intresseområde





Huvudkontoret

Vårt huvudkontor ligger beläget utanför Varberg, här har bland annat Jan-Ove Brink sin bas. Det är också här vi brukar samlas för personalträffar, utbildningar och så vidare.

J-O Brink Sweden AB,Valinge Säm 2, 432 97 ROLFSTORP

Landsbygdens rådgivningscenter

Vår medarbetare Therese som jobbar med marknadsföringen har ett kontor på Landsbygdens rådgivningscenter (Rådde) och finns tillgänglig där under kontorstid.

Rådde Gård 1, 514 52 Länghem

© Copyright J-O Brink