Vårt team 

Vårt team finns utspritt i hela Sverige, från Skåne i söder till Östersund i norr. Denna sidan är till för att du skall få ett ansikte på oss, samt hitta de kontaktuppgifter du behöver. Tveka inte att kontakta oss om du har frågor, eller är intresserad av rådgivning eller liknande. 

(Sidan är under uppbyggnad)

Rådgivare


Martina Schmidt Detlefsen

+46 (0)70-313 26 38

Tina@jobrink.se

Område: Skåne, Halland, Småland Västergötland

Erik Wiklund

+46 (0)70-313 23 84

Erik@jobrink.se

Område: Uppland, Södra Norrland, Västmanland, Dalarna, Värmland, Åland


Lennart Karlsson

+46 (0)70-313 28 69

Lennart@jobrink.se

Område: Norrland, Finland (Österbotten), Norge


Albin Kornbeck

+46 (0)70-313 24 65

Albin@jobrink.se

Område: Öland, Småland, Skåne


Kristin Karlander

+46 (0)70-313 24 35

Kristin@jobrink.se

Område: Gotland

Marie Kolm

+46 (0)70-313 20 42

marie@jobrink.se

Område: Norrland

 

Therese Lindberg

+46 (0)70-313 26 55

ThereseL@jobrink.se

Område: Västra Götaland, Småland, Dalsland, Norge


Linnea Hjortbrandt

+46 (0)70-313 14 76

Linnea@jobrink.se

Område: Östergötland, Småland, Sörmland


Administration & Försäljning


Jan-Ove Brink | VD

+46 (0)70-313 28 88

Jan-Ove@jobrink.se

Anna Karlsson | Administration

+46 (0)70-313 87 63

Anna@jobrink.se

Owe Johansson | Säljare

+46 (0)72-510 65 00

Owe@jobrink.se 

Therese Ivarsson

Säljare / Marketing

+46 (0)70-313 21 08

Therese@jobrink.se

 

Finland


Juha Altalo
Säljare & Rådgivare

+358 400 265 637

Juha@jobrink.se

Jan-Olof Johnsson | Inhyrd rådgivare

+358 503 865 921

Jan-olof.johnsson@proagria.fi

Per Sandbacka | Säljare

+358 50 3477 853

Per@jobrink.se

Säljare