Rådgivare

VÅRT TEAM

Vårt team finns utspritt i hela Sverige, från Skåne i söder till Östersund i norr. Denna sidan är till för att du skall få ett ansikte på oss, samt hitta de kontaktuppgifter du behöver. Tveka inte att kontakta dem om du har frågor, eller är intresserad av rådgivning eller liknande. 

<h2>
<b>Marie Kolm </b><br/></h2><p><b>RÅDGIVARE</b><br/></p><p>+46 (0)70-313 20 42<br/></p><p>marie@jobrink.se</p><blockquote><p><b>Område: </b>Norrland, Sörmland / Uppland<br/></p></blockquote>

Marie Kolm

RÅDGIVARE

+46 (0)70-313 20 42

marie@jobrink.se

Område: Norrland, Sörmland / Uppland

<h2>
<b>Kristin Karlander </b><br/></h2><p><b>RÅDGIVARE</b><br/></p><p>+46 (0)70-313 24 35 </p><p>Kristin@jobrink.se</p><blockquote><p><b>Område:</b> Gotland, Småland, Halland<br/></p></blockquote>

Kristin Karlander

RÅDGIVARE

+46 (0)70-313 24 35

Kristin@jobrink.se

Område: Gotland, Småland, Halland

<h2>
<b>Erik Wiklund <br/></b></h2><p><b>RÅDGIVARE<br/></b></p><p>+46 (0)70-313 23 84</p><p>Erik@jobrink.se</p><blockquote><p><b>Område:</b> Uppland, Södra Norrland, Västmanland, Dalarna, Värmland, Åland</p></blockquote>

Erik Wiklund

RÅDGIVARE

+46 (0)70-313 23 84

Erik@jobrink.se

Område: Uppland, Södra Norrland, Västmanland, Dalarna, Värmland, Åland

<h2>
<b>Martina Schmidt Detlefsen </b></h2><div><b>RÅDGIVARE</b></div><p>+46 (0)70-313 26 38</p><p>Tina@jobrink.se <br/></p><blockquote><p><b>Område:</b> Skåne, Halland, Småland </p></blockquote>

Martina Schmidt Detlefsen 

RÅDGIVARE

+46 (0)70-313 26 38

Tina@jobrink.se

Område: Skåne, Halland, Småland

<h2>
<b>Linnea Hjortbrandt <br/></b></h2><p><b>RÅDGIVARE 
</b><i>(mammaledig)

</i><br/></p><p>+46 (0)70-313 14 76 </p><p>Linnea@jobrink.se </p><blockquote><p><b>Område:</b> Östergötland, Småland, Sörmland</p></blockquote>

Linnea Hjortbrandt

RÅDGIVARE (mammaledig)

+46 (0)70-313 14 76

Linnea@jobrink.se

Område: Östergötland, Småland, Sörmland

<h2>
<b>Therese Lindberg </b><br/></h2><p><b>RÅDGIVARE</b><br/></p><p>+46 (0)70-313 26 55 </p><p>ThereseL@jobrink.se </p><blockquote><p><b>Område:</b> Västra Götaland, Småland, Dalsland, Norge</p></blockquote>

Therese Lindberg

RÅDGIVARE

+46 (0)70-313 26 55

ThereseL@jobrink.se

Område: Västra Götaland, Småland, Dalsland, Norge

<h2>
<b>Lennart Karlsson <br/></b></h2><p><b>RÅDGIVARE<br/></b></p><p>+46 (0)70-313 28 69 </p><p>Lennart@jobrink.se </p><blockquote><p><b>Område:</b> Norrland, Finland (Österbotten), Norge</p></blockquote>

Lennart Karlsson

RÅDGIVARE

+46 (0)70-313 28 69

Lennart@jobrink.se

Område: Norrland, Finland (Österbotten), Norge

<h2>
<b>Albin Kornbeck <br/></b></h2><p><b>RÅDGIVARE<br/></b></p><p>+46 (0)70-313 24 65 </p><p>Albin@jobrink.se </p><blockquote><p><b>Område:</b> Öland, Småland, Skåne, Östergötland <br/></p></blockquote>

Albin Kornbeck

RÅDGIVARE

+46 (0)70-313 24 65

Albin@jobrink.se

Område: Öland, Småland, Skåne, Östergötland

Administration & Försäljning


<h2>
<b>Anna Karlsson </b><br/></h2><p>
<b>Administration 

</b><br/></p><p>+46 (0)70-313 87 63 </p><p>Anna@jobrink.se </p>

Anna Karlsson

Administration

+46 (0)70-313 87 63

Anna@jobrink.se

<h2>
<b>Jan-Ove Brink </b><br/></h2><p><b>VD</b><br/></p><p>+46 (0)70-313 28 88 </p><p>Jan-Ove@jobrink.se </p>

Jan-Ove Brink

VD

+46 (0)70-313 28 88

Jan-Ove@jobrink.se

<h2>
<b>Therese Ivarsson </b></h2><p><b>Marketing </b></p><p>+46 (0)70-313 21 08 </p><p>Therese@jobrink.se <br/></p><p>Therese finns tillgänglig på <a href="http://hushallningssallskapet.se/organisation/landsbygdens-radgivningscenter/">Landsbygdens Rådgivningscenter</a> (Rådde Gård) i Länghem där hon har kontor. <br/></p>

Therese Ivarsson

Marketing

+46 (0)70-313 21 08

Therese@jobrink.se

Therese finns tillgänglig på Landsbygdens Rådgivningscenter (Rådde Gård) i Länghem där hon har kontor.

<h2>
<b>Owe Johansson </b><br/></h2><p>
<b>Säljare

(Sverige, Norge och Finland)</b><br/></p><p>+46 (0)72-510 65 00 </p><p>Owe@jobrink.se  </p>

Owe Johansson

Säljare (Sverige, Norge och Finland)

+46 (0)72-510 65 00

Owe@jobrink.se  

Finland


<h2>
<b>Jan-Olof Johnsson</b><br/></h2><p><b>Inhyrd rådgivare</b></p><p>+358 503 865 921 </p><p>Jan-olof.johnsson@proagria.fi </p>

Jan-Olof Johnsson

Inhyrd rådgivare

+358 503 865 921

Jan-olof.johnsson@proagria.fi

<h2>
<b>Juha Altalo </b></h2><p>
<b>Säljare & Rådgivare</b></p><p>+358 400 265 637 </p><p>Juha@jobrink.se </p>

Juha Altalo

Säljare & Rådgivare

+358 400 265 637

Juha@jobrink.se

<h2>
<b>Per Sandbacka</b><br/></h2><p><b>Säljare</b></p><p>+358 50 3477 853 </p><p>Per@jobrink.se</p>

Per Sandbacka

Säljare

+358 50 3477 853

Per@jobrink.se