CONTACT US

500 Terry Francois Street, San Francisco, CA 94158

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Instagram Icon
  • Facebook - Vit Circle
  • Instagram - Vit Circle
  • YouTube - Vit Circle

Valinge Säm 2, 432 97 Rolfstorp

Martina Schmidt Detlefsen.jpg

Martina Schmidt Detlefsen

Område:

Skåne, Halland, Småland

+46 (0)70-313 26 38

Tina@jobrink.se

Therese Lindberg.jpg

Therese Lindberg

Område:

Västra Götaland, Småland, Dalsland, Norge, Jämtland

+46 (0)70-313 26 55

ThereseL@jobrink.se

Albin Kornbeck

Område:

Öland, Småland, Skåne, Östergötland

+46 (0)70-313 24 65

Albin@jobrink.se

Linnea Hjortbrandt.jpg

Linnea Hjortbrandt

Område:

Östergötland, Småland, Sörmland

+46 (0)70-313 14 76

Linnea@jobrink.se

Erik Wiklund

Område:

Uppland, Södra Norrland, Västmanland, Dalarna, Värmland, Åland

+46 (0)70-313 23 84

Erik@jobrink.se

Marie Kolm

Område:

Norrland, Sörmland / Uppland, Norge, Gotland

+46 (0)70-313 20 42

Marie@jobrink.se

DSC_5279.jpg

Anna Karlsson

Administration

+46 (0)70-313 87 63

anna@jobrink.se

Owe Johansson.jpg

Owe Johansson

Säljare

+46 (0)72-510 65 00

owe@jobrink.se

36230272_1867302423334923_43189301855597

Therese Ivarsson

Marknadskoordinator

+46 (0)70-313 21 08

therese@jobrink.se

BRINK_Symbol_CMYK.png

Lisa Boyero Lindström 

Marknads- och kommunikationsansvarig

  • Gray Facebook Ikon
  • Gray Instagram Ikon
  • Gray YouTube Ikon

Adress:

Valinge Säm 2, 432 97 Rolfstorp

© 2020  J-O Brink Sweden AB